Aktor Steven Seagal rozważa kandydowanie na gubernatora

Ocena użytkowników:  / 0

Steven Seagal powiedział ABC14, że rozważa kandydowanie na gubernatora Arizony. Mówił, że dyskutował z szeryfem hrabstwa Maricopa, Joe Arpaio o szansach, ale ma inne ważne sprawy do załatwienia.

StevenSeagalSeagal współpracuje z szeryfem Arpaio nad nowym reality show „Steven Seagal – Lawman: Maricopa County”.

Zdaniem Seagala, największym problemem Stanów Zjednoczonych są otwarte granice. „Jak Ronald Reagan kiedyś powiedział, jeśli nie mamy zabezpieczonych granic, nie mamy państwa.” – powiedział w wywiadzie dla ABC15.

Seagal bronił też kontrowersyjnego szeryfa.

„Gdy ludzie pytają, czy Joe Arpaio jest rasistą, nie powiem, że nie sądzę. Powiem, że wiem, że nie jest rasistą. Nie obchodzi go twoja narodowość. Obchodzi go, czy nie jesteś przestępcą. Gdy ktoś kogoś morduje, idziemy i aresztujemy go. Jeśli ktoś rabuje bank, idziemy i aresztujemy go. Nie obchodzi nas, czy są to Meksykanie, Irlandczycy, Francuzi, Niemcy lub Chińczycy. Naprawdę nas to nie obchodzi.”

Początkowo Arpaio wyznaczył Seagala do trenowania wolontariuszy przy urzędzie szeryfa (ok. 3000). Seagal jest posiadaczem czarnego pasa siódmego stopnia w sztuce walki.

Członek Kongresu Sheila Jackson-Lee

Ocena użytkowników:  / 0

Sheila Jackson-Lee jest jedną z najgłupszych osób w Stanach i czwartą najgłupszą osobą w Kongresie. Gdyby Sheila Jackson-Lee i Joe Biden grali w szachy, figury ożywiłyby się i uciekły.

Czytaj więcej: Członek Kongresu Sheila Jackson-Lee

Podkategorie