Who killed DNC staffer -Tajemnicza śmierć programisty DNC - Max Kolonko Mówi Jak Jest

Ocena użytkowników:  / 0

Mariusz Max Kolonko jest ulubionym celem ataku tych, którzy są za globalizacją (czytaj: zniszczenie suwerenności Polski) i gwałtowanie tracą dostęp do swojego ulubionego koryta. Radzę uważnie przejrzeć to wideo, gdyż są tam e-maile amerykańskich polityków decydujących o polskiej polityce w czasach rządów Donalda Tuska. Są to ci sami, którzy dzisiaj troszczą się o polską demokrację.

W maju tego roku, w przemówieniu na wiecu wyborczym Hillary Clinton, były prezydent USA Bill Clinton powiedział, że dwa kraje wschodniej Europy (Polska i Węgry) nigdy by nie weszły na demokratyczną drogę, gdyby Stany Zjednoczone nie wyzwoliły je i wygrały zimną wojnę. Oczywiście, chodzi tu o odmowę rządów tych krajów przyjęcia islamskich „uchodźców”, a w związku z rolą USA w wyzwoleniu tych krajów, mają one psi obowiązek przyjmowania nieudokumentowanych muzułmanów.

Wideo zamieszczam przede wszystkim dla Karola z parafrazą dziennikarza Clinton News Network (CNN): Możesz mieć własną opinię, nie możesz mieć własnych faktów.

Garry Kasparov is back @ the News

Ocena użytkowników:  / 1

"Why is everyone talking about plagiarism by Trump's wife when the candidate himself has been plagiarizing Mein Kampf for a year?!".
Gary powrócił. Jego wczorajszy wpis na FB uderzył mocno w tzw. konserwatystów. Słowa Mistrza swiata są cytowane przez wszystkie 'newsowe' agencje. Do Gariego dołączył George W. Bush, mówiąc wybór Trumpa może okazac się końcem GOP. 'Wygląda na to, że ja mogę zostać ostatnim Prezydentem GOP' powiedział George Walker Bush. Jak dotąd Konwecja GOP w Cleveland Ohio, okazuje sie być kompletną klapą.

Podkategorie