Panowie, najwyższy czas uaktualnić garderobę

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Prosto z Nowego Jorku - męska moda 2017/2018

Komentarze   

kot prezesa
0 # kot prezesa 2017-02-08 10:20
W Polsce ponad 30 tysięcy mężczyzn regularnie chodzi w spódnicach. Zawodowo zajmują się głoszeniem antynaukowych teorii o pochodzeniu życia na Ziemi. Nieszczęsny polski podatnik musi pod przymusem i groźbą więzenia płacić im wynagrodzenie za szerzenie tych kłamstw, a także 4/5 składki na ubezpieczenie tych darmozjadów. Konserwatywny Tusk zawsze popierał tę patologię tak samo jak miniprezesik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gala
0 # Gala 2017-02-09 02:24
Tym lepiej. Przynajmniej będzie kolorowo i śmiesznie. A tak poważnie - skończcie z poprawnością polityczną i nazywajcie rzeczy po imieniu. Za Trumpem idą inni (France first, Britain first - mam nadzieję, że polska prasa o tym pisze).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kot prezesa
0 # kot prezesa 2017-02-09 06:06
A czy prasa "konserwatywna" pisze o tym, że Le Pen bierze (po raz kolejny) pieniądze na kampanię wyborczą od rosyjskich banków? Celem ruskich jest rozwalenie Europy, dlatego popierają i finansują europejskich nacjonalistów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Gala
0 # Gala 2017-02-09 19:48
Jeśli masz na myśli Unię Europejską, to jestem za. UE nie sprawdza się, to tylko wymysł globalistów. Im szybciej pogodzisz się z tym, tym lepiej dla Ciebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kot prezesa
0 # kot prezesa 2017-02-10 17:39
Większość Polaków popiera UE. To Niemcy dopłacają do Polski, a nie odwrotnie. M.in. do rolnictwa. A kto w Polsce posiada najwięcej gruntów rolnych i co za tym idzie dostaje najwięcej dopłat z Unii? Oczywiście Kościół, bez którego poparcia prezesik nigdy nie miałby władzy (Kościół zawsze popierał Targowicę i tak jest do dzisiaj). Dlatego miniprezesik nigdy się nie odważy na wyjście z Unii, a jego antyunijna retoryka to tylko ściema dla ciemnego ludu żeby pokazać jak niby walczy o suwerenność. Co innego Le Pen - ona jest utrzymywana przez Putina, więc będzie realizować jego politykę skłócania zachodnich krajów ze sobą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
kot prezesa
0 # kot prezesa 2017-02-09 09:53
W Polsce obowiązuje "Rydzyk first!". Rydzyk to taki koleś w spódnicy, który ma imperium medialne popierające PiS. Ma jeszcze własną szkołę, która od czasu nadejścia Dojnej Zmiany wygrywa wszystkie konkursy na państwowe dotacje i to w każdej możliwej dziedzinie: szkolenie medialne, ochrona środowiska, promocja czytelnictwa, promocja polskiej polityki zagranicznej, szkoła kultury polskiej dla cudzoziemców itd. Nawet Uniwersytet Jagielloński przegrywa z Rydzykiem. To na pewno za sprawą interwencji Matki Boskiej, bo przecież po odejściu Tuska nie ma już korupcji. A wiecie dlaczego powietrze w Krakowie jest tak złej jakości (najgorsze w Europie jeśli pominąć Górny Śląsk)? Bo 26 milionów na wymianę starych pieców węglowych odebrano Małopolsce i dano Rydzykowi. Świrosławowi nawet nie przeszkadza to, że swego czasu Rydzyk nazwał Marię Kaczyńską czarownicą, a Lecha Kaczyńskiego "oszustem ulegającym lobby żydowskiemu".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież