"The Rock" śpiewa dla Hillary

Ocena użytkowników:  / 0

Taki sobie fresk

Ocena użytkowników:  / 0

hillary-mural

Mieszkańcy Footscray, które jest kilka mil na zachód od Melbourne, nie byli zadowoleni z fresku i zażądali od Rady Maribyrnong, żeby ukarano artystę grzywną, jeśli go nie usunie. Rada odpowiedziała, że fresk narusza zasadę równości płci.

“Uważamy, że ten fresk jest obraźliwy, gdyż przedstawia niemal nagą kobietę, a nie z powodu braku szacunku dla Hillary Clinton, a to nie jest zgodne z naszym stanowiskiem w sprawie równości płci”, powiedział szef rady, Stephen Wall.

“Skontaktowaliśmy się z policją w Victorii, żeby uzyskać ich opinię w tej sprawie i oni uznali, że fresk jest obraźliwy i niezgodny z ustawą o zapobieganiu graffiti, za której przestrzeganie jest odpowiedzialna rada.

Właścicielowi budynku groziła kara i grzywna, a artystyście Lushsux’owi usunięto konto na Instragramie. Lushsux pokrył ścianę, ale nie tak, jak spodziewano się. Artysta użył wiele puszek z czarną farbą, żeby całkowicie zakryć ciało Hillary idealnie skromną burką, pozostawiając tylko widoczne oczy i zamieścił komunikat: „Jeśli ta muzułmanka obraża cię, jesteś bigotem, rasistą, seksistowskim islamofobem”.

hillary-burqa

An accident?

Ocena użytkowników:  / 0

007

Poszukiwany

Ocena użytkowników:  / 1

Pewien mój przyjaciel wybrał się w plener na sesję zdjęciową ze swoim nowym aparatem. Długo nie wraca. Czy ktoś go widział? Oto jego ostatnie miejsce pobytu.

cannon

Cuda się zdarzają

Ocena użytkowników:  / 1

Genuine Miracle caught on video...

Watch as a yellow Ford cures a crippled illegal Mexican as he leaves the U.S. Welfare Office in El Paso, TX, border town.......  

Please join us in asking the Vatican to Canonize  this yellow Ford.

https://plus.google.com/106899633549667859127/posts/NLcNRd9utur