Upadek Europy w trzech obrazkach

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Wszystko było Koom-ba-ya, aż "uchodźcy" pokazali prawdziwe oblicze i w końcu wstrząsnęli Europą.

Każdy chce pomóc ludziom w potrzebie, ale jest różnica między pomaganiem a byciem naiwnym jeśli chodzi o niebezpieczeństwo tej pomocy.

Poniższe trzy zdjęcia podsumowują katastrofę, przed którą stoi Europa wskutek jej całkowitej obojętności wobec potencjalnych zagrożeń związanych z imigracją.

KOOM-BA-YA Europa jest cała w uśmiechu:

upadek1

Na następnym zdjęciu jest kobieta w Szwecji, opluwana przez muzułmańskiego "uchodźcę", podczas gdy inni ze śmiechem przyglądają się:

upadek2

Napady seksualne muzułmańskich "uchodźców" na Sylwestra w całej Europie (szczególnie w Kolonii, Niemcy) w końcu wywołały oburzenie nawet liberalnych elementów kontynentu:

upadek3

Komentarze   

Zbigniew
0 # Zbigniew 2016-01-12 16:57
Przebywając w Polsce, miałem okazję rozmawiać o tym problemie ze znajomymi. Większość z nich nie rozumie tego pisma obrazkowego. Dla ciężko myślących krótkie wyjaśnienie, dlaczego stara Europa upada. Pierwsze zdjęcie pokazuje entuzjastów, którzy, podobnie jak zwolennicy Współczesnej (ponoć najbardziej popularnej partii w Polsce), z wielką nadzieją i chęcią udzielenia pomocy czekają na przyjazd muzułmańskich "uciekinierów". Drugie zdjęcie pokazuje, czego mogą spodziewać się po "uchodźcach". Trzecie zdjęcie jest kropką nad "i". Tego samego może spodziewać się wieś ze 120 polskimi rodzinami, której Caritas chce wepchnąć 80 "uciekinierów". Polskie pseudo-sonadaże (PO i Współczesnej) twierdzą, że ok. 70% Polaków domaga się przyjazdu muzułmanów. W jaki sposób PiS wygrał wybory?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież