Prowokacja KOD-u na uroczystościach pogrzebowych "INKI" i "ZAGOŃCZYKA" - Gdańsk 28.08.16

Ocena użytkowników:  / 1

Awantura z KOD
Po mszy świętej, która odbywała się w Bazylice Mariackiej, w kierunku lidera Komitetu Obrony Demokracji Mateusza Kijowskiego oraz jego sympatyków padły słowa "precz z komuną" i "wypier..." Część uczestników pogrzebu ruszyło w stronę działaczy #KOD. W całym zajściu interweniowała policja, która powstrzymała dalszy rozwój awantury. Z dostępnych informacji wiadomo jedynie, że prawdopodobnie kilku zwolenników organizacji założonej przez Mateusza Kijowskiego zostało lekko rannych. Według komentarza do całej sytuacji, zamieszczonego na profilu organizacji, wynika, że zjawili się tam, ponieważ uważają "Inkę" za bohaterkę. Takie wyjaśnienie może trochę dziwić, ponieważ sam KOD blisko sympatyzuje ze środowiskami, które uważają Żołnierzy Wyklętych za bandytów. Na profilu KOD możemy zaobserwować komentarze nazywające uczestników mszy świętej "faszystami" oraz pytające, w jakim celu na uroczystościach pojawili się ludzie ze środowiska Mateusza Kijowskiego, którego przeszłość ma mało wspólnego z AK lub Żołnierzami Niezłomnymi. Do mniej krwawej awantury doszło ostatnio pod ambasadą Ukrainy, gdzie uczestnicy manifestacji poczuli się sprowokowani przez młodego Ukraińca.

W tym miesiącu również, na demonstracji pod siedzibą TK, znany raper Wujek Samo Zło dokonał ostrej oceny środowiska KOD, punktując nie tylko jej lidera, ale również ogół działaczy.

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Kolejka do koni

Ocena użytkowników:  / 0

Morskie Oko to perła polskich Tatr. W schronisku na górze serwują niezłe posiłki, można też zakupić tzw. 'małpkę', by zejście było bardziej urozmaicone. Poniżej zdjęcie kolejki osób oczekujących na wjazd na górę, po 80 zł za osobę. Chętnych widac nie brakuje.

kolejka do koni

Kolejna manipulacja TVN-u?

Ocena użytkowników:  / 2

Tym razem ‘zaplute karły’ drugiego sortu zmanipulowały treść Tygodników Solidarność, wycinając wszystkie materiały (a było tego, że hoho) dotyczące ‘SŁOŃCA NARODU’, Jarosława Kaczyńskiego. Te niecne czyny bandy manipulatorów, opłacanych przez JK w tyg. S

Sorosa i Bloomerga, nie pozostaną bez odpowiedzi. TV Kurski postanowiła, w ramach odtrutki, nadawać Kabaret Pietrzaka, ale ze względu na postepująca demencję, popularnego w latach 60-tym Pana Janka, w rolę komediantów wcielili się Posłanka Pawłowicz i Poseł Piotrowicz. Gwiazdą Kabaretu będzie jak zwykle śmieszny Antek Che Guevara Macierewicz. Jak nie może być lepiej, to niech będzie  śmiesznej.

11-07-2016 Gala in Warsaw

Ocena użytkowników:  / 1

Fotomigawki z wizyty Gali w Warszawie

 DSC00154

Gala i Ajka

DSC00155

Gala i Kolumna Zygmunta

DSC00156

Gala na tle Barbakanu

DSC00157

Gala na tle Grobu Nieznanego Żołnierza

J. Kaczyński w 2012 o 4 czerwca: Jeden z najszczęśliwszych dni w życiu.

Ocena użytkowników:  / 0

I tym razem 'garstka renegatów' wyszła na ulice miast polskich, by zamanifestować przywiązanie do wolności i demokracji. Wiem że 'wolność' i 'demokracja' nie są dane raz na zawsze i nadal trzeba te wartości bronić. Zapraszam do subiektywnej foto relacji z tego 'małego  zgomadzenia ludzi gorszego sortu'. Nie dodaje komentarzy, bo to zbyteczne.

DSCN2047

DSCN2048 4

DSCN2055 3

DSCN2055 3

DSCN2059 4

Podkategorie